Haskaya Nakliyat

" Asansörlü Taşımacılık"

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık; eşyaların yüksek katlı binalara zarar görmeden, en kolay ve en hızlı şekilde taşınmasını sağlayan nakliyat şeklidir . Merdiven boşluğu dar olan veya çok katlı binalara eşya aktarmak bazen zor olabilir. Bu gibi durumlarda alanında uzman ekibimiz, asansörlü nakliyat yöntemini kullanarak eşyalarınızın hasarsız ve güvenli biçimde taşınmasını sağlar.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir ?

Nakliyat öncesinde eşyaların zarar görmeden taşınması için eşyalar üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınır. Nakliyat esnasında yük taşıma için özel tasarlanmış olan asansörlü araçlar, raylı kızak sistemleriyle taşıma yapılacak kata yükselerek taşıma kasasında bulunan eşyaların bina dışındaki uygun bir pencereden, terastan veya balkondan transferini sağlar.

" Evinizi Güvenli & En Uygun Fiyatlarla Taşıyın"

haskaya-nakliyat
asansorlu-nakliyat
asansörlü-tasımacılık

Asansörlü Nakliyat İçin Gereken Koşullar Nelerdir ?

Evden eve taşımacılığın en kolay, en hızlı ve en güvenli yöntemlerinden biri olan asansörlü taşımacılıkta önemli olan husus, taşıma yapılacak olan binanın asansörlü nakliyata uygun bir yapıda olmasıdır. Ekibimiz asansörlü taşıma işlemi gerçekleşmeden önce evden eve taşımanın en iyi şekilde gerçekleşebilmesi için:

  1. Binanın biçimsel yapısını değerlendirirler.
  2. Eşyaların biçimsel özellikleri analiz edilir.  
  3. Yalnızca taşıma yapılan binaların özellikleri değil, binanın bulunduğu çevre de evden eve taşımada büyük öneme sahiptir. Asansörlü evden eve nakliyat aracının girebileceği park yeri veya bahçe alanının büyüklüğü de ekibimiz tarafından tespit edilir.
  4.  Profesyonel ve güvenli bir nakliyatın gerçekleşmesi için taşıma yapılacak dairenin yeterli yükseklikte olması önemlidir.

Önemli Bilgi: Asansörün sağlıklı biçimde çalışması için genellikle 3. kat ve üzeri yükseklikler asansörlü taşımacılık için uygundur.

Haskaya Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Kullanım Avantajları

Asansörlü nakliyat; taşımanın en kolay, en güvenli, en az zaman alan yöntemlerindendir. Nakliye firması tarafından gereken güvenlik önlemleri çerçevesinde eşyaların taşınması esnasında hiçbir zorlukla karşılaşmazsınız. Tüm işlem nakliye şirketi ve nakliye çalışanları tarafından gerçekleştirilir. Dar giriş kapılarından, merdiven boşluklarından geçirilmesi mümkün olmayan eşyalar, asansörlü nakliyat sayesinde binanın dışına bakan pencerelerden veya balkonlardan kolaylıkla araca yüklenebilmekte ve istenilen yere taşınabilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

 

Asansörlü nakliyat fiyatlarını etkileyen birçok durum bulunur. Taşıma işleminin yapılacağı evin bulunduğu kat, taşıma mesafesi, taşınacak eşyaların miktarı asansörlü taşıma fiyatlarını etkileyen başlıca unsurlardır. Detaylı bilgi için paketlerimizi inceleyiniz.

 

" Sıkça Sorulan Sorular"

Haskaya Nakliyat Hizmet Alanları Nelerdir ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri Nasıl Planlanır ?

Evden eve nakliyat süreci, sırasıyla eşyaların taşınacağı mekanın analizi, eşyaların paketlenmesi, nakliye işlemi ve eşyaların yeni adresine yerleştirilmesiyle sonlandırılır.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları, taşıma mesafesi, taşınan katın yüksekliği, taşınacak eşyaların adedi gibi faktörler başta olmak üzere bazı kriterlere göre belirlenir.

Haskaya Nakliyat Ofis Taşımacılığında Hangi Kurumsal Firmalara Hizmet Verdi ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Haskaya Nakliyat Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Eşyalarınız uygun ambalaj teknikleri göz edilerek paketlenir ve eşya depolarımızda dönemsel ve uzun süreli olarak muhafaza edilir.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Nakliye firması seçiminde, kurumsal bir firmanın önemi büyüktür. Firmanın sahip olması gereken gerekli belgelerin ve referansların incelenmesi gerekir.

Nakliye İşleminde Eşya Sigortalaması Yapılıyor mu ?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

Nakliye Hizmeti İçerisine Mobilya Söküm ve Kurulumu Dahil mi?

Mobilyaların sökülmesi ve taşınan adreste yeniden kurulmasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

İletişime Geçin

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

    Blog

    Eşya Depolama

    EŞYA DEPOLAMA  Eşya depolama; eşyalarınızın aylık/yıllık ücret karşılığında kiralanan bir depoda barındırılmasıdır. Çeşitli amaçlarla kullandığınız eşyalarınızın bulunduğu mekânlarda yeterli...