Haskaya Nakliyat

" Hizmetlerimiz"

EŞYA DEPOLAMA

İhtiyaç fazlası eşyalarınız Haskaya Nakliyat’ın temiz, güvenilir depolama alanlarında korunur. İstanbul’da bulunan eşya depolarımızı aylık, yıllık veya uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

Eşya Depo Hizmeti

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile bireylerin ve kurumların kilometrelerce öteye evlerini, eşyalarını transfer etmesinde son model araçlarımız ile ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat

OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis taşımacılığı hizmetimiz ile iş yeri, ofis ve bürolarınızdaki eşyalarınızı alıyor; yeni mekanlarına nakliyesini Haskaya Nakliyat olarak güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ofis Taşımacılığı

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat hizmeti il içi eşya taşıma işlemidir. Eşyaların taşınacağı bina tipine göre seçilen araç tipiyle yapılan nakliye işleminde eşya sigortalama paketlerimiz mevcuttur.

Evden Eve Nakliyat

ASANSÖRLÜ EŞYA TAŞIMA

Asansörlü eşya taşıma yöntemi nakliye yapılacak binaların biçimsel özelliklerine göre kullanılan bir yöntemdir. Detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Asansörlü Eşya Taşıma

FUAR TAŞIMACILIĞI

Fuar taşımacılığı, fuar faaliyet ve etkinliklerinde kullanılan ürünlerin belirlenen lokasyona nakliye edilmesi hizmetidir.Fuar taşımacılığı, yurt içinde gerçekleşen yöresel, bölgesel..

Fuar Taşımacılığı

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

Askılı tekstil taşımacılığı, tekstil işi ile uğraşan kişiler ve şirketler tarafından oldukça yoğun ilgi gören taşıma yöntemlerinden biridir. Tekstil ürünlerinin sergilenmeye hazır..

Askılı Tekstil Taşımacılığı

LİFTLİ TAŞIMACILIK

Liftli taşımacılık, artan ürün çeşitliliği ve gelişen teknoloji ile bir yerden bir yere taşınma sırasında farklı taşıma stillerine ve taşıma araçlarına duyulan ihtiyaç ile birlikte..

Liftli Taşımacılık

ORGANİZASYON TAŞIMACILIĞI

Organizasyon taşımacılığı, firmaların müşterileriyle doğrudan iletişime geçebilmek ve ürünlerini tanıtmak amacıyla, konser gibi büyük çaplı eğlence…

Organizasyon Taşımacılığı

KONTEYNER DEPOLAMA

Konteyner depolama, depolanacak eşyaların izolasyon malzemelerinden oluşturulan konteynerlerde depolanmasıyla oluşturulmuş depolama türüdür.

Konteyner Depolama

VİLLA TAŞIMA

Villa taşıma tıpkı evden eve taşıma hizmeti gibidir; hazırlık, taşıma ve teslim süreçleri neredeyse aynıdır. Villa taşımacılığının diğer taşıma türlerinden farkı ise…

Villa Taşıma

SES VE IŞIK SiSTEMLERİ TAŞIMACILIĞI

Ses ve ışık sistemleri, çeşitli ve büyük çaplı eşyalardır. Konser, festival, tiyatro, sergi ve bunun gibi birçok etkinlikte kullanılan bu sistemlerin bazen şehir içinde ya da şehirlerarası…

Ses Ve Işık Sistemleri

EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Evden eve nakliyat fiyatları, firmaların belirlemiş olduğu kriterler doğrultusunda belirlenmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken Haskaya Nakliyat…

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Parça eşya taşıma, az miktarda eşyanın bir yerden bir yere nakliyesi işlemidir. Parça eşya taşıma, genel olarak bir evin bütün eşyalarının taşınmasından ziyade…

Parça Eşya Taşıma