Haskaya Nakliyat

" Evden Eve Nakliyat Fiyatları"

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları, firmaların belirlemiş olduğu kriterler doğrultusunda belirlenmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken Haskaya Nakliyat aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurmaktadır: 

 • Evden eve nakliyatta müşterinin eşya miktarı ve niteliği
 • Evden eve nakliyat hizmeti alacak müşterinin eşyalarının sökme ve montaj hizmeti alıp almayacağı,
 • Evden eve taşımada ihtiyaç duyulan personel sayısı,
 • Evden eve nakliyatı gerçekleştirecek aracın niteliği ve büyüklüğü (tır, kamyon, kargo aracı) 
 • Evden eve nakliye esnasında kullanılacak alet, edevat ve bütün ekipmanlar (asansör, lift, paketleme malzemeleri, eşya sökme ve montaj aletleri vb.)
 • Evden eve nakliyede iki ev arasındaki yol ve mesafe
 • Evden eve nakliyede müşterinin planlama, takvim ve zamanlaması.

Evden eve nakliyat 2023 fiyatları hesaplama, görüldüğü üzere pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 

İstanbul Evden Eve Nakliyat
haskaya-nakliyat
Villa-Taşıma

Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Evden eve nakliye fiyatlarını etkileyen çeşitli faktörler bulunmaktadır. Bunlar: 

 • Yakıt masrafları: Eşya taşıma fiyatları hesaplamada, en önemli gider kalemlerinden biri yakıt masrafıdır. Evden eve nakliyatta iki lokasyon arasındaki mesafe arttıkça yakıt masrafı da artmaktadır. Eşyalarınız şöförlerimiz tarafından Haskaya Nakliyat en uygun güzergahtan yakıt masrafınız göz önünde bulundurularak taşınacaktır. 

 

 • Personel ücretleri: Eşya taşıma sürecinde ihtiyaç duyulacak personel sayısı(şöför, taşıma-paketleme görevlisi, montaj sorumlusu vb.) maliyeti arttırmaktadır. 

 

 • Eşya sigortalama hizmeti: Eşya taşımada esnasında söz konusu olabilcek kaza, hasar, yangın durumlarına ilişkin eşyaların sigortalanması önerilmektedir. Eşya sigortama da evden eve nakliyat fiyatlarını arttıran bir diğer hizmettir. 

 

 • Paketleme giderleri: Eşyalar korunaklı ve güvenli bir şekilde taşınabilmesi için özenli bir şekilde paketlenmesi gerekir. Haskaya Nakliyat firması olarak eşyalarınızı en kaliteli malzemelerle paketliyor ve en temiz şekilde yeni mekanlarına ulaştırmak üzere çalışıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatlarında Haskaya Nakliyat Farkı

Evden eve nakliyat fiyatları, son dönemde ülkemizde yaşanan ekonomik koşullardan ve sektörde meydana gelen olumsuz hareketlenmelerden etkilense de Haskaya Nakliyat olarak siz müşterilerimize evden eve nakliyat fiyatlarında müşteri dostu bir politika izlemekteyiz. 

Evden eve nakliyat fiyatlarında Haskaya Nakliyat firması, güçlü kadrosu ve köklü geçmişi ile siz müşterilerimizin bütçesini önemsemekte; en kaliteli ve en uygun hizmeti sizlere sunmayı amaçlamaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Haskaya Nakliyat, İstanbul merkezli olmak üzere bütün illerimizde evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında yoğun şekilde gerçekleşen evden eve taşımacılık talebini karşılamak için her geçen gün ekibimizi büyütüyoruz.

 

İstanbul’da evden eve nakliyat kapsamında profesyonel ekibimiz eşyalarınızı ambalajlama, sökme, araçlara yerleştirme, transfer ve yeni mekana yerleştirme, montajlama  hizmeti sunmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat 2023 fiyatları için Haskaya Nakliyat firmamıza başvurabilirsiniz. 

Haskaya Nakliyat

" Sıkça Sorulan Sorular"

Haskaya Nakliyat Hizmet Alanları Nelerdir ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri Nasıl Planlanır ?

Evden eve nakliyat süreci, sırasıyla eşyaların taşınacağı mekanın analizi, eşyaların paketlenmesi, nakliye işlemi ve eşyaların yeni adresine yerleştirilmesiyle sonlandırılır.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları, taşıma mesafesi, taşınan katın yüksekliği, taşınacak eşyaların adedi gibi faktörler başta olmak üzere bazı kriterlere göre belirlenir.

Haskaya Nakliyat Ofis Taşımacılığında Hangi Kurumsal Firmalara Hizmet Verdi ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Haskaya Nakliyat Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Eşyalarınız uygun ambalaj teknikleri göz edilerek paketlenir ve eşya depolarımızda dönemsel ve uzun süreli olarak muhafaza edilir.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Nakliye firması seçiminde, kurumsal bir firmanın önemi büyüktür. Firmanın sahip olması gereken gerekli belgelerin ve referansların incelenmesi gerekir.

Nakliye İşleminde Eşya Sigortalaması Yapılıyor mu ?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

Nakliye Hizmeti İçerisine Mobilya Söküm ve Kurulumu Dahil mi?

Mobilyaların sökülmesi ve taşınan adreste yeniden kurulmasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

İletişime Geçin

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

  Blog

  Eşya Depolama

  EŞYA DEPOLAMA  Eşya depolama; eşyalarınızın aylık/yıllık ücret karşılığında kiralanan bir depoda barındırılmasıdır. Çeşitli amaçlarla kullandığınız eşyalarınızın bulunduğu mekânlarda yeterli...