Haskaya Nakliyat
" Ofis Taşımacılığı"

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, yüksek katlarda yer alan iş yeri, ofis ve bürolara verilen bir nakliye hizmetidir. Ofislerde ve iş yerlerinde kullanılan eşyalar, hassasiyet bakımından farklılık gösterebilir. Ofis taşımacılığı, bu hassasiyetin dikkate alınarak gerçekleştirildiği bir nakliye türüdür.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Gerçekleşir ?

Ofis taşımacılığı, ofisteki işlerin aksamaması açısından hızlı, koordineli ve düzenli bir biçimde yapılması gerekirken nakliye hizmeti belirli bir planlama yapılarak ilerlenir. Taşıma işlemi için sırasıyla aşağıdaki adımlar izlenir:

ofis-taşıma
ofis-taşıma
haskaya-nakliyat

Haskaya Nakliyat

" Ofis Taşıma"

Ofis taşıma işlemi, süreç boyunca oluşabilme ihtimali olan bütün karışıklıklar göz önünde bulundurularak planlanmıştır. Ofis taşıma şirketleri içerisinde sektörün önde gelen markalarından olan Haskaya Nakliyat olarak çalışanlarınızın işlerine ofis ortamındaki düzenleri bozulmadan  en hızlı şekilde dönebilmelerine olanak sağlıyoruz.

Taşınma Öncesinde:

 1. Nakliye işleminden önce mekan ve taşınacak eşyalar değerlendirilir.
 2. Eşya paketleme işlemine geçmeden önce uygun güvenlik önlemleri alınır.
 3. Eşyalar genel paketleme sırası göz önünde bulundurularak paketlenir.

Taşınma Sırasında:

 • Ofisin bulunduğu kat göz önünde bulundurularak ofis için en uygun taşıma türü ile transfer işlemi gerçekleştirilir.
 • Araç içerisinde eşyalarınızın zarar görmemesi için güvenlik önlemleri alınır.

Taşınma Sonrası:

 1. Yeni yeri getirilen ofis malzemeleri bina yapısına uygun şekilde adresine taşınır.
 2. Eşyalar ofis içerisinde önceden planlanan yerlerine eksiksizce yerleştirilir.

NOT:  Eşyaların nakliye edilmesi sürecine mobilya sökme – kurma işlemi de dahil edilebilir. Hizmet paketlerimizi detaylı incelemek için sayfamızı ziyaret ediniz.

İstanbul Ofis Taşıma

Haskaya Nakliyat sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesiyle büro ve ofis taşımacılığı konusundaki ihtiyacınızı karşılayabilecek alt yapıya sahiptir. Profesyonel ofis taşımacılığı söz konusu olduğunda birçok kurumsal büyük firmaya hizmet sağlayan Haskaya Nakliyat sağlamış olduğu teknik destek hizmeti ve sahip olduğu alt yapı sayesinde 1996 yılından beri İstanbul ofis taşımacılığı alanında zirvede yer alırken araç filosunu ve ekip kadrosunu her geçen gün geliştirerek nakliye sektöründe giderek artan bir pazar payına sahiptir.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofis taşımacılığı fiyatları binanın yapısına ve transfer işleminin gerçekleştirildiği mesafeye göre farklılık göstermektedir. Ofis taşımacılığı fiyatları İstanbul içi ortalama 2000 – 5000 TL  ücret aralığında gerçekleşirken nakliye işlemi mesafeye göre farklılık göstermektedir.

Ofis Taşımacılığında En Güvenilir Firma: Haskaya Nakliyat

Haskaya Nakliyat hizmet paketleri içerisinde sigortalı ofis taşımacılığı paketi de mevcut olup eşyalarınızın en ufak bir hasar görmemesi için gerekli bütün önlemler alınmaktadır. Firmamız bugüne kadar hizmet verdiği kurumsal firmalardan olumlu dönüşler marka değerini korumayı sürdürmektedir.

NOT: Sigorta paketleri hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret ediniz.

Villa-Taşıma

Haskaya Nakliyat

" Sıkça Sorulan Sorular"

Haskaya Nakliyat Hizmet Alanları Nelerdir ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri Nasıl Planlanır ?

Evden eve nakliyat süreci, sırasıyla eşyaların taşınacağı mekanın analizi, eşyaların paketlenmesi, nakliye işlemi ve eşyaların yeni adresine yerleştirilmesiyle sonlandırılır.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları, taşıma mesafesi, taşınan katın yüksekliği, taşınacak eşyaların adedi gibi faktörler başta olmak üzere bazı kriterlere göre belirlenir.

Haskaya Nakliyat Ofis Taşımacılığında Hangi Kurumsal Firmalara Hizmet Verdi ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Haskaya Nakliyat Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Eşyalarınız uygun ambalaj teknikleri göz edilerek paketlenir ve eşya depolarımızda dönemsel ve uzun süreli olarak muhafaza edilir.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Nakliye firması seçiminde, kurumsal bir firmanın önemi büyüktür. Firmanın sahip olması gereken gerekli belgelerin ve referansların incelenmesi gerekir.

Nakliye İşleminde Eşya Sigortalaması Yapılıyor mu ?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

Nakliye Hizmeti İçerisine Mobilya Söküm ve Kurulumu Dahil mi?

Mobilyaların sökülmesi ve taşınan adreste yeniden kurulmasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

İletişime Geçin

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

  Blog

  Eşya Depolama

  EŞYA DEPOLAMA  Eşya depolama; eşyalarınızın aylık/yıllık ücret karşılığında kiralanan bir depoda barındırılmasıdır. Çeşitli amaçlarla kullandığınız eşyalarınızın bulunduğu mekânlarda yeterli...