Haskaya Nakliyat

" VİLLA TAŞIMA"

Villa Taşıma

Villa taşıma tıpkı evden eve taşıma hizmeti gibidir; hazırlık, taşıma ve teslim süreçleri neredeyse aynıdır. Villa taşımacılığının diğer taşıma türlerinden farkı ise; villa bir apartman dairesinden daha fazla miktarda eşya barındırır. Bu yüzden villa taşıması sırasında daha çok sayıda ve daha büyük ölçekte araç gereklidir. Normal bir evden eve nakliyat hizmeti, villa taşımacılığını gerçekleştirecek kapasitede taşıma aracına sahip olmayabilir. 

Villa içinde bulunan eşyalar; sahip oldukları değer açısından çok daha hassas, koruyucu ve güvenli bir taşıma hizmetine olan ihtiyacı artırır. Bu yüzden müşteriler kendilerine güven veren ve sorunsuz  kurumsal nakliye firması aramaktadırlar. 

Villa taşıma hizmetini profesyonel bir şekilde verebilecek nakliyat firmalarının sayısı çok azdır. Sizi bu az seçenek arasında seçim yapma yükünden kurtarıyor ve aradığınız profesyonel hizmeti ayağınıza getiriyoruz. 

Villa-Taşıma
villa-taşıma
villa-taşıma
villa-taşıma

Villa Taşıma Süreci Nasıl Gerçekleştirilir ?

Villa taşıması özen gerektiren bir süreçtir ve 3 aşamada gerçekleştirilir: 

İnceleme-Keşif: Eşyalarınızı en güvenli biçimde istediğiniz adrese ulaştırabilmek için eşyalarınızın sayısı, büyüklüğü, alınması gereken güvenlik önlemlerinin tespitinin belirlenmesi için profesyonel nakliye ekibimiz eşyalarınızı incelemek için gelirler. 

Paketleme: Eşyalarınıza uygun materyallerden oluşan paketler ve farklı paketleme yöntemleri ile tüm eşyalarınız hasar almayacakları biçimde paketlenerek nakliye aracına özenle yerleştirilir. Kırılgan ve değerli eşyalarınız taşıma aracımıza güvenle yüklenirler. Kırılgan eşyalar ve daha az hassasiyet gerektiren eşyalar için farklı çalışma ekipleri görevlendirilir ve bu eşyalar farklı araçlara yüklenirler. 

Taşıma-Yerleştirme: En iyi şekilde paketlenen ve taşıma araçlarımıza yerleştirilen tüm eşyalarınız, taşıma öncesinde belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırılır ve talep ettiğiniz düzende yerleştirilerek montaj işlemleri gerçekleştirilir.  

Müşteri memnuniyetine dayalı güvenli hizmet politikamızla villa taşıma sürecini gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. 

Villa Taşımacılığının Avantajları Nelerdir ?

Villa taşıması, sıradan bir evden eve taşıma hizmetine göre çok daha kapsamlıdır. Eşya sayısı ve eşyaların taşınması sırasında gösterilecek hassasiyet açısından villa taşımacılığı hizmeti tercih edilir. Eşyalarınızı taşırken tecrübeyle hareket eden profesyonel çalışma ekibimiz, belirlenen kurallara harfiyen uyarak hiçbir aksaklığın çıkmaması için özenle çalışırlar. 

Villa taşımacılığı hizmetini gerçekleştiren taşıma araçları, diğer taşıma araçlarına göre daha çok eşya alma ve taşıma kapasitesine sahiptir. 

İstanbul Villa Taşıma

İstanbul villa taşıma hizmetimizle birlikte 26 yıllık tecrübemizle İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyoruz. Uygun fiyatlı villa taşıma hizmeti almak isteyen her İstanbul’a profesyonel nakliye hizmeti sunan firmamız İstanbul villa taşımacılığı alanında sektörün önde gelen nakliye firmalarından birisidir. 

Villa Taşıma Fiyatları

Villa taşıma fiyatını belirleyen en önemli iki kriter nakliye edilecek eşyaların adedi ve nakliye işleminin gerçekleştirileceği mesafenin uzunluğudur. Hastaya Nakliyat olarak kurumsal ilkelerimiz çerçevesinde müşterilerimizi gereksiz masraflardan koruyarak bütçe dostu bir fiyat politikası belirliyoruz. 

Villa Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Profesyonel Nakliye Firması: Seçeceğiniz firmanın kurumsal çalışmasına ve gereken tüm resmi evraklara sahip olduğuna emin olun. Hastaya Nakliyat olarak nakliye firmaları arasında size en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Profesyonel Paketleme ve Çalışma Ekibi: Özenle paketlenmeyen eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmemesi taşımacılığın en önemli kurallarındandır. Deneyimli çalışma ekibimiz sayesinde eşyalarınızın ihtiyaç duyduğu paketlemeyi en iyi şekilde gerçekleştiriyor ve memnuniyetiniz için çalışıyoruz. 

Tam Zamanında Teslimat: Taşıma işleminizin planladığınız günde bitirilmesi, işlerinizin aksamadan devam etmesi açısından büyük önem taşır. Dakik ve tamamen görev bilinciyle çalışan ekibimiz ve son model taşıma araçlarımızla hiçbir işinizin aksamayacağının garantisini veriyoruz. 

Eşyalarınızın Güvencesi: Eşyalarınıza uygun taşıma sözleşmesi yanında kasko/sigorta hizmeti de sunuyoruz. Eşyalarınızın emin ellerde olduğunu düşünerek firmamıza güvenmeniz profesyonel çalışma ekibimizi en çok motive eden unsurlardandır. 

Haskaya Nakliyat

" Sıkça Sorulan Sorular"

Haskaya Nakliyat Hizmet Alanları Nelerdir ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri Nasıl Planlanır ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları, taşıma mesafesi, taşınan katın yüksekliği, taşınacak eşyaların adedi gibi faktörler başta olmak üzere bazı kriterlere göre belirlenir.

Haskaya Nakliyat Ofis Taşımacılığında Hangi Kurumsal Firmalara Hizmet Verdi ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Haskaya Nakliyat Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Eşyalarınız uygun ambalaj teknikleri göz edilerek paketlenir ve eşya depolarımızda dönemsel ve uzun süreli olarak muhafaza edilir.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Nakliye firması seçiminde, kurumsal bir firmanın önemi büyüktür. Firmanın sahip olması gereken gerekli belgelerin ve referansların incelenmesi gerekir.

Nakliye İşleminde Eşya Sigortalaması Yapılıyor mu ?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

Nakliye Hizmeti İçerisine Mobilya Söküm ve Kurulumu Dahil mi?

Mobilyaların sökülmesi ve taşınan adreste yeniden kurulmasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

İletişime Geçin

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

    Blog

    Eşya Depolama

    EŞYA DEPOLAMA  Eşya depolama; eşyalarınızın aylık/yıllık ücret karşılığında kiralanan bir depoda barındırılmasıdır. Çeşitli amaçlarla kullandığınız eşyalarınızın bulunduğu mekânlarda yeterli...