Haskaya Nakliyat

Ev Nakliyatında Hızlı & Eşya Depolamada Güvenli: "Haskaya Nakliyat"

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat; profesyonel bir anlayış ile, profesyonel ekip ve ekipmanlar ile ev taşıma işlemidirEvden eve taşınma esnasında kullanılan asansörlü araçlar, taşıma işini büyük ölçüde kolaylaştırmakta ve güvenli hale getirmektedir. Taşınma işleminin en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirmesi hedeflenir. 

Evden Eve Nakliye Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Taşınma işlemi  üç aşamalı bir süreçten oluşur: 

Taşımadan Önce: Taşınmanın gerçekleşeceği mekânın dış ve iç koşullarını, eşyalarınızın ihtiyaç duyduğu güvenlik önlemleri tespit edilerek işe başlanır. Eşyalarınıza uygun olan asansörlü/asansörsüz taşıma araçları seçilir.

Taşınma Sırasında: Eşyalarınız belirlenen önlemler çerçevesinde paketlendikten sonra profesyonel nakliye ekibimizce seçilen araçlara yüklenir.

Taşıma Sonrasında: Eşyalarınız yeni yuvalarına güvenle ulaştırılır ve seçtiğiniz hizmet planına göre yerleştirilir.

" Evinizi Güvenli & En Uygun Fiyatlarla Taşıyın"

evden-eve-nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve nakliyat hizmetinde sektörde birçok nakliye firması ve şirketi bulunmakla birlikte çok azı profesyonel hizmet bilincine sahiptir. Nakliye işlemi için dikkat edilmesi gereken ilk aşama, kurumsal çalışan profesyonel bir nakliye şirketi bulmaktır. Firma seçiminden önce hizmetimizden yararlanmış kişilerin yorumları ve firmamızın sosyal medya platformları Haskaya Nakliyatı tercih etmeniz için size referans olabilir. 

Evden eve taşımacılık işlemi; son derece deneyimli ve uzman bir çalışma ekibiyle, müşteri memnuniyeti gözetilerek gerçekleştirilmelidir. 

Evden Eve Nakliyatta Haskaya Nakliyat Farkı

Bazı kullanıcılar kurumsal çalışmayan, periyodik denetleme gerçekleştirmeyen ve yeterli güvenlik önlemleri almayan nakliye şirketleriyle anlaşarak hataya düşmektedirler. Bu şirketlerin gerçekleştirdiği taşıma işlemlerinden sonra taşınan eşyalarda hasarlar, eşyaların taşındığı dairede meydana gelen zararlarla karşılaşmak çok olasıdır. Evden eve nakliye konusunda sayısı oldukça fazla olan mağdurlardan olmamak için seçmiş olduğunuz nakliye firmasının önemi oldukça büyüktür. 

Firmamız, taşıma güvenliği konusunda üst düzey bilgi ve deneyime sahip çalışanlarla hizmet vermektedir. Ayrıca nakliyat işlemi sırasında sağlamış olduğumuz eşya sigortalatma hizmetinden yararlanmak için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.  

Evden Eve Nakliye Ücretleri Nasıl Hesaplanır

Ev taşımacılığı sürecinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Seçtiğiniz hizmet planı ve aldığınız ek hizmetler çerçevesinde bütçenize uygun bir fiyatlandırma skalası sunulur. Evden eve nakliye fiyatını belirleyen başlıca unsurlar: 

1) Taşıma mesafesi

2) Taşınacak eşyaların adedi

3) Taşınacak eşyaların biçimsel özellikleri 

4) Eşyalar için seçilen sigorta bedeli

5) Taşınan katın yüksekliği

6) Seçilen taşıma aracı gibi unsurlar fiyatı etkiler.

Hizmet çeşitlerimiz hakkında bilgi almak ve evden eve profesyonel taşımacılık ihtiyacınızı karşılamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Haskaya Nakliyat

" Sıkça Sorulan Sorular"

Haskaya Nakliyat Hizmet Alanları Nelerdir ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri Nasıl Planlanır ?

Evden eve nakliyat süreci, sırasıyla eşyaların taşınacağı mekanın analizi, eşyaların paketlenmesi, nakliye işlemi ve eşyaların yeni adresine yerleştirilmesiyle sonlandırılır.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları, taşıma mesafesi, taşınan katın yüksekliği, taşınacak eşyaların adedi gibi faktörler başta olmak üzere bazı kriterlere göre belirlenir.

Haskaya Nakliyat Ofis Taşımacılığında Hangi Kurumsal Firmalara Hizmet Verdi ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Haskaya Nakliyat Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Eşyalarınız uygun ambalaj teknikleri göz edilerek paketlenir ve eşya depolarımızda dönemsel ve uzun süreli olarak muhafaza edilir.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Nakliye firması seçiminde, kurumsal bir firmanın önemi büyüktür. Firmanın sahip olması gereken gerekli belgelerin ve referansların incelenmesi gerekir.

Nakliye İşleminde Eşya Sigortalaması Yapılıyor mu ?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

Nakliye Hizmeti İçerisine Mobilya Söküm ve Kurulumu Dahil mi?

Mobilyaların sökülmesi ve taşınan adreste yeniden kurulmasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

İletişime Geçin

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

    Blog

    Eşya Depolama

    EŞYA DEPOLAMA  Eşya depolama; eşyalarınızın aylık/yıllık ücret karşılığında kiralanan bir depoda barındırılmasıdır. Çeşitli amaçlarla kullandığınız eşyalarınızın bulunduğu mekânlarda yeterli...