Haskaya Evden Eve Nakliyat

Haskaya Nakliyat

Haskaya Nakliyat, 1996 yılında İstanbul merkezli olmak üzere ulusal çapta hizmet vermeye başlayan profesyonel bir nakliyat firmasıdır. Her geçen gün genişleyen araç filosu ve personel kadrosuyla gelişen teknolojiye uyum sağlayan Haskaya Nakliyat, Vergi Mükellefi ve Türk Ticaret Odasına Kayıtlı, K3 Yetki Belgesi Taşıma Ruhsatına sahiptir.

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir. Bugüne kadar kurumsal ve bireysel yüzlerce mutlu müşteriye sahip olan firmamızın etki alanı her geçen gün artmaktadır.

Haskaya Nakliyat İlkeleri 

Haskaya Nakliyat, olarak yürütmüş olduğumuz projelerde başta hizmet verdiğimiz bireysel ve kurumsal müşteriler olmak üzere çalışanlarımıza ve çevreye karşı büyük bir sorumluluğu üzerimizde taşıyoruz. Hizmet verdiğimiz bireysel ve kurumsal müşterileri fiyat politikamızla zorlamayarak rekabetçi piyasa koşullarının oluşmasına katkıda bulunuyoruz. Taşıdığımız veya depolarımızda bulunan eşyaların ve materyallerin  zarar görmemesi için alınması gereken bütün önlemleri alıyoruz.

Haskaya Nakliyat olarak sorumlu olduğumuz bir diğer alan ise personelimizin can güvenliğidir. Firmamızın bu günlere gelmesinde en büyük pay sahibi olan ve her biri bizim için çok değerli olan çalışanlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önceliklidir. Bu nedenden dolayı nakliye işlemi sırasında çalışanlarımız için gerekli çalışma güvenliğini sağlamak firmamızın en önemli ilkesidir.

haskaya-nakliyat
Anadolu Yakamız

Haskaya Nakliyat

0 216 592 35 36

Avrupa Yakamız

Haskaya Nakliyat

0 212 674 74 36

Ankara Şubemiz

Haskaya Nakliyat

0 216 592 35 36

Bursa Şubemiz

Haskaya Nakliyat

0216 592 3536