Haskaya Nakliyat

"Askılı Tekstil Taşımacılığı"

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı tekstil taşımacılığı, tekstil işi ile uğraşan kişiler ve şirketler tarafından oldukça yoğun ilgi gören taşıma yöntemlerinden biridir. Tekstil ürünlerinin sergilenmeye hazır halde teslim edilmesi ile sağladığı zaman tasarrufu gibi pek çok avantajı vardır. Askılı tekstil taşımacılığı; tekstil ürünlerinin taşıma esnasında kırışmadan, zarar görmeden ve ezilmeden taşınabilmesi için kullanılan bir nakliye türüdür. Haskaya Nakliyat olarak tecrübemizle yola çıkıyor ve tekstil ürünlerinizi zarar görmeden, sergiye hazır bir şekilde size teslim etmek için özenle çalışıyoruz.

askılı-tekstil-taşımacılığı
askılı-tekstil-taşımacılığı
askılı-tekstil-taşımacılığı
askılı-tekstil-taşımacılığı
askılı-tekstil-taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşıma Nasıl Gerçekleştirilir ?

Askılı taşımacılık; içlerinde askıların bulunduğu özel kapalı kasa araçlarla gerçekleştirilir. Askılı nakliye sırasında pantolon, gömlek, kaban, ceket gibi birçok tekstil ürünü; ütüsü bozulmadan, tozlanmadan ve ezilmeden gideceği adrese teslim edilir. Böylece kıyafetlerin sergilenmeye hazır hale getirilmesi için gereken birçok işlemden ve dolayısıyla zamandan tasarrufu da sağlamış oluruz. Askılı taşıma işlemi için özel tasarlanmış toz geçirmeyen araçlarımızla tekstil ürünlerinizin nakliyatını gerçekleştiririz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Süreci Nasıl İlerler ?

Haskaya Nakliyat olarak, taşınacak ürünün hassas materyallerden üretildiğini bilerek hareket ediyoruz. Askılı taşımacılık da sırasıyla aşağıdaki adımları izliyoruz:

  • Ürünleriniz uygun paketleme yöntemleriyle paketlenir.
  • İçerisinde askı sistemleri bulunan taşıma araçlarımıza özenle yerleştirilir.
  • Üretimden çıktıkları halleriyle sergiye hazır bir biçimde teslim edilir.

Firmamızla iletişime geçerek şehir içi ve şehirlerarası askılı tekstil taşıma işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Neden Tercih Edilir ?

Tekstil ürünleri, yapıları gereği hassas bir nakliye yöntemi kullanılarak taşınması gereken ürünlerdir. Askılı nakliye haricindeki taşıma türlerinde kumaşların gün ışığına maruz kalması, lekelenmesi, kırışması, üzerlerine koku sinmesi gibi durumlarla karşılaşılabilir.

Tekstil Taşıma Araçları

Askılı nakliyenin gerçekleştirildiği araçlarımız diğer araçlardan farklı olarak uygun havalandırma sistemi, toz ve ışık geçirmezlik, ihtiyaç haline göre sürgülü-taşınabilir askı sistemleri ile donatılmıştır. Siz de diğer kullanıcılarımız gibi askılı taşımanın rahatlığından yararlanmak istiyorsanız bize bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Askılı Tekstil Taşımacılığını Kimler Kullanabilir ?

Askılı taşımacılık; tekstil firmaları ve konfeksiyon atölyeleri başta olmak üzere büyük çaplı bir tekstil taşıması gerçekleştirmek isteyen şirketler tarafından tercih edilmektedir.

Askılı Tekstil Taşıma Fiyatları

Askılı tekstil taşımacılığında, ürünlerinizin niteliğine bağlı olarak seçilen özel taşıma araçlarımızın sahip olması gereken koşullar, taşıma mesafesi gibi etkenleri de düşünerek bütçenize en uygun taşıma bedelini firmamızdan bir telefonla öğrenebilirsiniz. Askılı nakliye sektöründe bütçenize en uygun profesyonel askılı taşıma hizmetini Haskaya Nakliyat olarak sunuyoruz.

Nakliye sektöründeki tecrübemiz ve uzman çalışma ekibimiz sayesinde ürünlerinizin üretildiği gibi teslim edileceğinin garantisini veriyoruz. Fakat yine de “İçim rahat etmez” diyorsanız uygun sigortalı taşıma sözleşmelerimizle güveninizi bir kez daha kazanmak isteriz.

Askılı Tekstil Taşımacılığında Haskaya Farkı

Haskaya Nakliyat olarak tekstil taşımacılığında:

  • Tekstil ürünleri için tasarlanmış portatif-sürgülü askılı, özel ekipmanlı, kapalı kasa araçlar
  • Araç içi uygun havalandırma ve ışık geçirmez sistemler
  • Şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmeti
  • Hijyenin sağlanması ve ürünlerin temiz bir biçimde teslimatı için özel paketleme yöntemleri
  • Ürününüzün değerine orantılı olarak belirlenen sigorta güvencesi  tekstil taşımacılığında bizi sektörde ön plana çıkaran başlıca unsurlardır.

Haskaya Nakliyat

" Sıkça Sorulan Sorular"

Haskaya Nakliyat Hizmet Alanları Nelerdir ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri Nasıl Planlanır ?

Evden eve nakliyat süreci, sırasıyla eşyaların taşınacağı mekanın analizi, eşyaların paketlenmesi, nakliye işlemi ve eşyaların yeni adresine yerleştirilmesiyle sonlandırılır.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları, taşıma mesafesi, taşınan katın yüksekliği, taşınacak eşyaların adedi gibi faktörler başta olmak üzere bazı kriterlere göre belirlenir.

Haskaya Nakliyat Ofis Taşımacılığında Hangi Kurumsal Firmalara Hizmet Verdi ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Haskaya Nakliyat Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Eşyalarınız uygun ambalaj teknikleri göz edilerek paketlenir ve eşya depolarımızda dönemsel ve uzun süreli olarak muhafaza edilir.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Nakliye firması seçiminde, kurumsal bir firmanın önemi büyüktür. Firmanın sahip olması gereken gerekli belgelerin ve referansların incelenmesi gerekir.

Nakliye İşleminde Eşya Sigortalaması Yapılıyor mu ?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

Nakliye Hizmeti İçerisine Mobilya Söküm ve Kurulumu Dahil mi?

Mobilyaların sökülmesi ve taşınan adreste yeniden kurulmasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

İletişime Geçin

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

    Blog