Haskaya Nakliyat

"Fuar Taşımacılığı Nedir?"

Fuar Taşımacılığı Nedir?

Fuar taşımacılığı, fuar faaliyet ve etkinliklerinde kullanılan ürünlerin belirlenen lokasyona nakliye edilmesi hizmetidir. Fuar taşımacılığı, yurt içinde gerçekleşen yöresel, bölgesel, ulusal boyutlarda gerçekleşen organizayonlara ürün, ekipman ve standların doğru zamanda ve güvenilir bir şekilde ulaştırılması ve transfer edilmesidir. 

İstanbul Fuar Taşımacılığı

İstanbul fuar nakliyesinde en çok tarım, endüstri, ticaret, teknoloji, eğitim (seminer ve sempozyum), turizm, moda-tekstil, yapı inşaat alanlarında faydalanılmaktadır. Haskaya Nakliyat 1996 yılından bu yana İstanbul merkezli fuar nakliye taşımacılığında öncü bir konumdadır. İstanbul fuar taşımacılığı için bütün beklentinizi karşılayacak olan Haskaya Nakliyat, sağlam kadrosu, profesyol ve disiplinli çalışma sistemiyle tanıtım, satış ve sergileme yapacağınız organizasyonlarda sizin yanınızda.

fuar-taşımacılığı
fuar-taşımacılığı
fuar-taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Fuar taşımacılığı hizmetleri şu şekilde gerçekleşmektedir:

1) Nakliyesi yapılacak ürün, malzeme ya da ekipmanların taşıma ve transfer  öncesinde hasara uğramayacak şekilde paketlemesi yapılmaktadır.

2) Paketlenen ürünler fuar alanına doğru yola çıkmadan yol, araç ve zaman planlaması yapılmaktadır. Gecikme yaşanmadan ürünlerin ulaştırılması Haskaya Nakliyat’ın en hassas olduğu hususlardan biridir.

3) Fuar taşımacılığında ürünlerin ulaştırılacağı mekanın depolama koşulları kontrol edilmektedir. Bu konuda Haskaya Nakliyat fuar taşımacılığında sigorta güvencesi de sunmaktadır.

4) Ürünlerin fuar alanına düzenli bir şekilde yerleştirilmesi de fuar taşımacılığında önemli bir diğer husustur.

5) Ürünlerin alınmasından nakliyatının tamamlanmasına kadar müşteriler Haskaya Nakliyat’ın uzman ekibinden yardım alarak ürünlerini takip edebilir.

Haskaya Nakliyat

" Sıkça Sorulan Sorular"

Haskaya Nakliyat Hizmet Alanları Nelerdir ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri Nasıl Planlanır ?

Evden eve nakliyat süreci, sırasıyla eşyaların taşınacağı mekanın analizi, eşyaların paketlenmesi, nakliye işlemi ve eşyaların yeni adresine yerleştirilmesiyle sonlandırılır.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları, taşıma mesafesi, taşınan katın yüksekliği, taşınacak eşyaların adedi gibi faktörler başta olmak üzere bazı kriterlere göre belirlenir.

Haskaya Nakliyat Ofis Taşımacılığında Hangi Kurumsal Firmalara Hizmet Verdi ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Haskaya Nakliyat Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Eşyalarınız uygun ambalaj teknikleri göz edilerek paketlenir ve eşya depolarımızda dönemsel ve uzun süreli olarak muhafaza edilir.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Nakliye firması seçiminde, kurumsal bir firmanın önemi büyüktür. Firmanın sahip olması gereken gerekli belgelerin ve referansların incelenmesi gerekir.

Nakliye İşleminde Eşya Sigortalaması Yapılıyor mu ?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

Nakliye Hizmeti İçerisine Mobilya Söküm ve Kurulumu Dahil mi?

Mobilyaların sökülmesi ve taşınan adreste yeniden kurulmasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

İletişime Geçin

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

    Blog