Haskaya Nakliyat

" Konteyner Depolama"

Konteyner Depolama

Konteyner depolama, depolanacak eşyaların izolasyon malzemelerinden oluşturulan konteynerlerde depolanmasıyla oluşturulmuş depolama türüdür. Konteyner depolamanın en önemli özelliği, deponun bütün halde taşınabilirliğidir.

Konteyner Depolama Ne İşe Yarar ?

Yaşam alanınızda kalabalık yaratan, göz zevkine hitap etmeyen fakat atamayacağınız eşyalarınız olabilir. Hobi ve aktivitelerinizi gerçekleştirdiğiniz sırada kullanılan eşyalar, günlük yaşamınızda kullanmadığınız için fazlalık yaratabilir ve yaşam alanınızı kısıtlayabilir. Ev tadilat, taşınma, yurtdışı seyahati ve öğrenim için seyahat etme gibi durumlarda konteyner eşya depolama hizmeti devreye girerek işinizi kolaylaştırır.

Yaşam kalitenizi düşüren ve yaşam alanınızı daraltan eşyalarınız için konteyner eşya depolama sistemi idealdir. Konteyner depolama, normal bir eşya depolama sisteminden farklı olarak içindekileri bütün halde taşıyabilen bir depolama sistemidir. Depolanacak eşyalarınızı bir bütün halde taşımak istiyorsanız konteyner depolama hizmetimiz tam da sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliktedir.

konteyner-depolama
konteyner-depolama
konteyner-depolama
konteyner-depolama

Konteyner Depolamanın Avantajları

Konteyner depolama sisteminin diğer depolama sistemlerine göre avantaj sağladığı bazı durumlar vardır: 

Koruyuculuk: Konteyner depolar; çelik izolasyon panellerinden oluşturularak birleştirilen depolardır. Bu depolar içinde tuttuğunuz eşyaların her türlü doğal ve yapay olumsuz koşuldan güvenle korunmasını sağlar. Ayrıca izolasyon paneli kullanıldığı için toz, kir, su gibi etkenlerin deponuzun içindeki eşyalara ulaşması imkansızdır. 

Taşınabilirlik: Eşya depolamanın en kolay yöntemlerinden biri olan konteyner depolamanın en çok rağbet gören özelliği ise deponun bir bütün halde taşınabilmesidir. İçine koyduğunuz her bir parça eşyanın tek tek taşınması zorken konteyner depolama yöntemiyle hem vakitten hem de iş gücünden tasarruf sağlayarak tüm eşyalarınızı bütün halde taşıyabilirsiniz. 

Uygun Maliyet: İstenilen genişlikte ve boyutta konteyner ihtiyacınızı gideren firmamız, bütçenize en uygun maliyetlerle aylık veya yıllık kiralama hizmeti sunmaktadır. 

Profesyonel Ekip ve Paketleme Hizmeti: Saklanan eşyalarınızın en güvenli şekilde depoda tutulabilmesi için profesyonel çalışma ekibimiz eşyalarınızı en uygun ebat ve malzemedeki paketleri kullanarak özenle paketlemektedirler. Böylece hem izolasyonlu konteynerle hem de uygun paketleme yöntemleriyle koruduğumuz eşyalarınızı bıraktığınız günkü halleriyle bulabilirsiniz.

Konteyner Depolama Hizmetinden Kimler Yararlanabilir ?

Konteyner depolama hizmetinden fazla eşyaya sahip olan ve bu eşyaları bir süreliğine depolamak isteyen herkes hizmetinden yararlanabilir. Fazla eşyalarınızın niteliğine göre verdiğimiz depolama hizmetinin biçimi de farklılaşacaktır. Örneğin hobi veya aktivite malzemeleriniz için, mobilya ve ev eşyalarınız için, antika ve değerli eşyalarınız için, uzun vadede kullanmayacağınız ya da kısa sürede geri alacağınız eşyalarınız için verdiğimiz hizmet ve koruyucu önlemler değişkenlik gösterir. Bize eşyalarınız hakkında detaylı bilgileri vererek size en uygun depolama biçimini seçmemizde yardımcı olabilirsiniz. 

Kiralık Konteyner Depolama Hizmetinde Dikkat Etmelisiniz...

Konteyner depolama hizmetinden faydalanmadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta vardır:

Güvenilirlik: Kiralık Konteyner Depolama hizmetinde ilk ve en önemli nokta, güvenilir bir depolama firmasından hizmet aldığınızdan emin olmanızdır. Depolama hizmeti vermekte olan birçok firma bulunsa da bazı firmalar, merdiven altı hizmet vererek müşterileri mağdur edebilmektedirler. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kullanıcı yorumlarına dikkat etmek ve araştırmayı uzun tutmak önemlidir. 

Eşyalarınızın Niteliği: Kiralayacağınız konteyneri eşyalarınızın miktarı ve niteliğine göre seçmeniz oldukça önem taşır. Eşyalarınızın miktarı, büyüklüğü, korunması gereken koşullar, alınacak paketleme önlemleri, kullanılacak koruyucu ekipmanlar hakkında bilgi sahibi olmamız, eşyanızı en iyi ve en güvenli şekilde koruyabilmemiz için profesyonel çalışma ekibimize yardımcı olur.

Sözleşme ve Sigorta: Haskaya Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimiz olduğundan talepleriniz doğrultusunda hareket ediyor ve istekleriniz dışına çıkmadan konteyner depolama ihtiyacınızı gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın güvenliğini sağlamak açısından depolama hizmetinden önce sizinle belirleyeceğimiz sözleşme ve sigorta anlaşması ile her türlü hakkınızı güvenceye alıyor ve gözetiyoruz. 

Konteyner Depolama'da Haskaya Nakliyat Farkı

Haftalık, aylık ve yıllık kiralama hizmeti sunan firmamız, her türlü ebat ve çeşitte kiralık konteyner bulundurmaktadır. İhtiyaçlarınızın tamamını karşılaması için size ve eşyalarınıza en uygun depoyu sunabilmek için çalışıyoruz.

İhtiyaçları gidermenin ilk koşulu ihtiyaçları doğru anlayabilmektir. Bundan dolayı çalışma ekibimizi daima profesyonel nitelikte tutabilmeye özen gösteriyoruz. Sizinle kuracağımız diyaloglar sırasında taleplerinizi en iyi şekilde anlayabilmek ve sizi memnun edebilmek için çalışma ekibimizi özenle seçerek oluşturuyoruz. 

Haskaya Nakliyat

" Sıkça Sorulan Sorular"

Haskaya Nakliyat Hizmet Alanları Nelerdir ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri Nasıl Planlanır ?

Evden eve nakliyat süreci, sırasıyla eşyaların taşınacağı mekanın analizi, eşyaların paketlenmesi, nakliye işlemi ve eşyaların yeni adresine yerleştirilmesiyle sonlandırılır.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları, taşıma mesafesi, taşınan katın yüksekliği, taşınacak eşyaların adedi gibi faktörler başta olmak üzere bazı kriterlere göre belirlenir.

Haskaya Nakliyat Ofis Taşımacılığında Hangi Kurumsal Firmalara Hizmet Verdi ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Haskaya Nakliyat Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Eşyalarınız uygun ambalaj teknikleri göz edilerek paketlenir ve eşya depolarımızda dönemsel ve uzun süreli olarak muhafaza edilir.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Nakliye firması seçiminde, kurumsal bir firmanın önemi büyüktür. Firmanın sahip olması gereken gerekli belgelerin ve referansların incelenmesi gerekir.

Nakliye İşleminde Eşya Sigortalaması Yapılıyor mu ?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

Nakliye Hizmeti İçerisine Mobilya Söküm ve Kurulumu Dahil mi?

Mobilyaların sökülmesi ve taşınan adreste yeniden kurulmasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

İletişime Geçin

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

    Blog

    Eşya Depolama

    EŞYA DEPOLAMA  Eşya depolama; eşyalarınızın aylık/yıllık ücret karşılığında kiralanan bir depoda barındırılmasıdır. Çeşitli amaçlarla kullandığınız eşyalarınızın bulunduğu mekânlarda yeterli...