Haskaya Nakliyat

" Liftli Taşımacılık"

Liftli Taşımacılık

Liftli taşımacılık, artan ürün çeşitliliği ve gelişen teknoloji ile bir yerden bir yere taşınma sırasında farklı taşıma stillerine ve taşıma araçlarına duyulan ihtiyaç ile birlikte ortaya çıkan bir nakliye türüdür. Liftli taşımacılık; liftli araç kullanılarak gerçekleştirilen nakliye işlemidir. Liftli taşımacılık, taşıma aracının yanında bir forklifte ihtiyaç duyulmasının önüne geçer. Böylece daha uygun maliyetli ve daha hızlı bir nakliye gerçekleştirebilirsiniz.

Haskaya Nakliyat, olarak firmamız bünyesinde bulunan liftli taşıma araçlarımızla size düşük maliyetli ve güvenli bir liftli taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Liftli Taşıma Aaraçları

Liftli araç, hidrolik kaldırma mekanizmasına sahip olan, nakliye ve lojistik sektöründe sıkça kullanılan bir yük taşıma aracıdır. Araçlar, boyutlarına ve yük kaldırma kapasitelerine göre çeşitlilik gösterirler. Liftli nakliye araçlarının:

  • Liftli kamyon
  • Liftli kamyonet
  • Liftli tır gibi çeşitleri bulunur.
Liftli-Taşımacılık
Liftli-Taşımacılık
Liftli-Taşımacılık

Liftli Araçların Teknik Özellikleri Nelerdir ?

Liftli taşıma araçları, aracın arkasında bulunan transpalet sayesinde kendi yükünü kendi yükleyip araca kaldırabilen kamyonlardır. Bu mekanizması sayesinde forklift gibi kaldırma araçlarına gerek kalmaz ve böylece uygun maliyetle taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Liftli Taşımacılık Nasıl Yapılır ?

Liftli araçlar, arkalarında bulunan hidrolik mekanizma sayesinde yer seviyesindeki bir eşyayı kaldırarak kendi seviyesine yükseltir ve araca yükleme tamamlandıktan sonra taşıma işlemini gerçekleştirir. Taşıma işleminin ardından eşyayı kendi seviyesinden yer seviyesine tekrar indirerek işlemi tamamlar.

Liftler Taşımacılığı Kimler Kullanılır ?

Liftli taşımacılık, öncelikli olarak üretim ve dağıtım alanında rampası olmayan, forklifti bulunmayan kurumsal müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

  • Fuar ve Sergi Malzemeleri: Fuar ve sergi alanlarına taşımanız gereken büyük ebatta, ağır eşyaların nakliyesi liftli taşıma araçlarıyla sağlanır.
  • Tıbbi Aletlerin Nakliyesi: Tıbbi aletler, kullanım yeri bakımından en hassas ve en güvenli koşullarda taşınması gereken eşyalardır. Firmamız güvencesiyle tıbbi aletleri en kısa sürede ve en hassas taşıma koşullarıyla ihtiyaç duyduğunuz yere taşıyoruz.
  • Taşınması Gereken Ağır Eşyalar: Örneğin banka ATM’leri, mobilya ve ev eşyaları, beyaz eşyalar gibi taşıma ihtiyacı duyduğunuz fakat kendi imkanlarınızla taşıma aracına yükleme işlemini gerçekleştiremeyeceğiniz eşyalarınız varsa yükleme ve taşıma hizmetini tek pakette sunarak sizi hem taşıma hem de yükleme için ayrı ücretler ödemekten kurtarıyoruz.

Liftli Taşımacılığın Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir ?

Liftli taşımacılığın, sağlamış olduğu birçok kolaylık vardır:

Maliyet, Ekipman ve Zaman Tasarrufu: Liftli taşımacılığın sağladığı en önemli avantaj, yükleme ve taşıma için ayrı ekipmana veya araca ihtiyaç duyulmasının önüne geçer. Böylece hem zamandan hem ekipmandan hem de maliyetten tasarruf sağlamış olursunuz.

Çeşitlilik: Çok çeşitli alanlarda kullanımıyla liftli taşımacılık birçok alanda duyulan ihtiyaca tek başına cevap verebilmekte olan çok yönlü bir hizmettir.

Güvenlik ve Sağlamlık: Ağır eşyaların yer seviyesinden yüksek bir taşıma aracına yüklenmesi oldukça zor olabilmekte; düşme, çarpma, çizilme, kırılma gibi durumlarla eşya hasar görebilmektedir. Bu hasar ihtimalini tek başına ortadan kaldıran liftli taşıma araçlarımız ile tüm eşyalarınızı en ufak bir zarara uğramadan sizin için taşıyoruz.

Liftli Taşıma Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firma Seçimi: Seçeceğiniz liftli nakliye firması gerekli tüm belgelere sahip olmalı, profesyonel çalışabilmeli ve size güven verebilmelidir.

Firma Araçları: Seçtiğiniz liftli nakliye firmasının, eşya miktarınıza ve eşyalarınızın ağırlığına uygun liftli taşıma aracına sahip olması gerekir. Araç seçimi sırasında zorlanırsanız firmamız çalışanlarından yardım alarak eşyalarınız için ihtiyaç duyulan araç büyüklüğünü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Doğru Bilgi: Bazı müşteriler, maliyeti düşürmek amacıyla eşya sayısını ve ağırlık bilgisini azaltarak firmalarla paylaşabilmekte ve taşıma günü geldiğinde zorluk çekilebilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için eşyalarınızla ilgili bilgileri eksiksiz vermeniz hem size hem de nakliye firmanıza kolaylık sağlayacaktır.

Sözleşme ve Sigorta: Eşyalarınızın türü ve taşıma mesafesi nakliye firması ile netleştirildikten sonra yapacağınız sözleşme ile taşıma işlemini resmîleştirebilirsiniz. Firmamızla yapacağınız sözleşmeler tamamen sizin memnuniyetiniz ve eşyalarınızın güvenliği gözetilerek hazırlanmıştır.

Profesyonel çalışma ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımızla eşyalarınızı yüklediğiniz gibi bulabileceğinize eminiz ama yine de bunu garanti altına almak isterseniz taşıma esnasında seçebileceğiniz bir sigorta işlemi de bulundurmaktayız.

Liftli Taşımacılıkta Uygun Fiyat: “Haskaya Nakliyat”

Eşyalarınızın araca yüklenmesi ve taşınması sırasında birbirinden farklı işlemler gerçekleştirilse de bu işlemler için ayrı ve ekstra ücret talep etmeyiz. Haskaya nakliyat olarak uygun liftli taşıma fiyatlarımız ile müşterilerimizi gereksiz masraflardan kurtarmış oluruz. Eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz hassasiyeti göstererek yükleme ve taşıma işlemini gerçekleştiririz.

Her geçen gün yükselttiğimiz kalite standartlarımızla bütçenize en uygun hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haskya Nakliyat

" Sıkça Sorulan Sorular"

Haskaya Nakliyat Hizmet Alanları Nelerdir ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri Nasıl Planlanır ?

Evden eve nakliyat süreci, sırasıyla eşyaların taşınacağı mekanın analizi, eşyaların paketlenmesi, nakliye işlemi ve eşyaların yeni adresine yerleştirilmesiyle sonlandırılır.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları, taşıma mesafesi, taşınan katın yüksekliği, taşınacak eşyaların adedi gibi faktörler başta olmak üzere bazı kriterlere göre belirlenir.

Haskaya Nakliyat Ofis Taşımacılığında Hangi Kurumsal Firmalara Hizmet Verdi ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Haskaya Nakliyat Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Eşyalarınız uygun ambalaj teknikleri göz edilerek paketlenir ve eşya depolarımızda dönemsel ve uzun süreli olarak muhafaza edilir.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Nakliye firması seçiminde, kurumsal bir firmanın önemi büyüktür. Firmanın sahip olması gereken gerekli belgelerin ve referansların incelenmesi gerekir.

Nakliye İşleminde Eşya Sigortalaması Yapılıyor mu ?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

Nakliye Hizmeti İçerisine Mobilya Söküm ve Kurulumu Dahil mi?

Mobilyaların sökülmesi ve taşınan adreste yeniden kurulmasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

İletişime Geçin

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

    Blog