Ofis Taşımacılığı Nedir?

Ofis taşımacılığı, yüksek katlarda yer alan iş yeri, ofis ve bürolara verilen bir nakliye hizmetidir. Ofislerde ve iş yerlerinde kullanılan eşyalar, hassasiyet bakımından farklılık gösterebilir. Ofis taşımacılığı, bu hassasiyetin dikkate alınarak gerçekleştirildiği bir nakliye türüdür.

OFİS TAŞIMACILIĞI NASIL GERÇEKLEŞİR?

Ofis taşımacılığı, ofisteki işlerin aksamaması açısından hızlı, koordineli ve düzenli bir biçimde yapılması gerekirken nakliye hizmeti belirli bir planlama yapılarak ilerlenir. Taşıma işlemi için sırasıyla aşağıdaki adımlar izlenir:

Taşınma Öncesinde:

  1. Nakliye işleminden önce mekan ve taşınacak eşyalar değerlendirilir.
  2. Eşya paketleme işlemine geçmeden önce uygun güvenlik önlemleri alınır.
  3. Eşyalar genel paketleme sırası göz önünde bulundurularak paketlenir.

Taşınma Sırasında:

  • Ofisin bulunduğu kat göz önünde bulundurularak ofis için en uygun taşıma türü ile transfer işlemi gerçekleştirilir.
  • Araç içerisinde eşyalarınızın zarar görmemesi için güvenlik önlemleri alınır.

Taşınma Sonrası:

  1. Yeni yeri getirilen ofis malzemeleri bina yapısına uygun şekilde adresine taşınır.
  2. Eşyalar ofis içerisinde önceden planlanan yerlerine eksiksizce yerleştirilir.

NOT:  Eşyaların nakliye edilmesi sürecine mobilya sökme – kurma işlemi de dahil edilebilir. Hizmet paketlerimizi detaylı incelemek için sayfamızı ziyaret ediniz.

Ofis taşıma işlemi, süreç boyunca oluşabilme ihtimali olan bütün karışıklıklar göz önünde bulundurularak planlanmıştır. Ofis taşıma şirketleri içerisinde sektörün önde gelen markalarından olan Haskaya Nakliyat olarak çalışanlarınızın işlerine ofis ortamındaki düzenleri bozulmadan  en hızlı şekilde dönebilmelerine olanak sağlıyoruz.

OFİS TAŞIMACILIĞI FİYATLARI

Ofis taşımas fiyatları binanın yapısına ve transfer işleminin gerçekleştirildiği mesafeye göre farklılık göstermektedir. Ofis taşımacılığı fiyatları İstanbul içi ortalama 2000 – 5000 TL  ücret aralığında gerçekleşirken nakliye işlemi mesafeye göre farklılık göstermektedir.

İSTANBUL OFİS TAŞIMA

Haskaya Nakliyat sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesiyle büro ve ofis taşımacılığı konusundaki ihtiyacınızı karşılayabilecek alt yapıya sahiptir. Profesyonel ofis taşımacılığı söz konusu olduğunda birçok kurumsal büyük firmaya hizmet sağlayan Haskaya Nakliyat sağlamış olduğu teknik destek hizmeti ve sahip olduğu alt yapı sayesinde 1996 yılından beri İstanbul ofis taşımacılığı alanında zirvede yer alırken araç filosunu ve ekip kadrosunu her geçen gün geliştirerek nakliye sektöründe giderek artan bir pazar payına sahiptir.

OFİS TAŞIMACILIĞINDA EN GÜVENLİR FİRMA: HASKAYA NAKLİYAT

Haskaya Nakliyat hizmet paketleri içerisinde sigortalı ofis taşımacılığı paketi de mevcut olup eşyalarınızın en ufak bir hasar görmemesi için gerekli bütün önlemler alınmaktadır. Firmamız bugüne kadar hizmet verdiği kurumsal firmalardan olumlu dönüşler marka değerini korumayı sürdürmektedir.

NOT: Sigorta paketleri hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret ediniz.