Haskaya Nakliyat

" ORGANİZASYON TAŞIMACILIĞI"

Organizasyon Taşımacılığı

Organizasyon taşımacılığı, firmaların müşterileriyle doğrudan iletişime geçebilmek ve ürünlerini tanıtmak amacıyla, konser gibi büyük çaplı eğlence etkinliklerinde ses ve ışık sistemleri, stantlar gibi birçok eşyanın nakliyesinde sağlanan bir hizmet alanıdır. Şehir içi ve şehirlerarası düzenlenen büyük çaplı fuar, etkinlik gibi çeşitli organizasyonlar sırasında ihtiyaç duyulan ses ve ışık sistemleri gibi büyük çaplı malzemelerin taşınması gerekebilir. Bu taşıma işlemi sırasında taşınması gereken eşyalar çok büyük olduklarından, normal bir nakliye hizmetinden çok daha fazlası gerekir. 

Organizasyon taşımacılığı hizmeti, bu çapta taşınması gereken eşyalarınızı büyük bir özenle adresinizden alarak gideceği yere kadar güvenle taşır. 

Organizasyonlar, yoğun çaba gerektiren ve zaman harcanması gereken işler olduğu için çoğu zaman taşıma işlerini gerçekleştirmesi için bir firma seçmeye yeterli zaman kalmayabilir. Böyle bir durumda profesyonel hizmete ve uzman kadroya olan ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için bizi arayabilir ve organizasyon taşımacılığı işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. 

organizasyon-taşımacılığı
organizasyon-taşımacılığı
organizasyon-taşımacılığı

Organizasyon Taşımacılığının Farkı Nedir?

Farklı ihtiyaçlara göre farklı birçok taşıma yöntemi bulunmaktadır. Bu taşıma yöntemlerinden biri olan organizasyon taşımacılığı, diğer taşıma türlerine göre daha büyük çaplı bir taşıma işlemi gerçekleştirir. Organizasyonlar büyük ölçekli, karmaşık ve çok aşamalı süreçlerdir. Bu aşamaların her birinin aksamadan gerçekleşebilmesi ve kusursuz bir organizasyonun ortaya çıkabilmesi için özenle çalışılması gerekir. Gerek taşınacak eşyaların büyüklüğü gerek sayıları gerek de taşınma hassasiyetleri bakımından ayrı özen isteyen organizasyon taşımacılığını gerçekleştirmesi için profesyonel bir nakliye firmasından hizmet almak çok önemlidir.

Konser, festival, müzik ve sanat etkinlikleri, kurumsal etkinlikler, tanıtım fuarları gibi birçok etkinliğin kusursuz işlemesi için gereken profesyonel kadro ve titiz çalışma ihtiyacının farkındayız. Tüm bu sürecin en iyi şekilde gerçekleşmesi için tecrübeli çalışma ekibimizle daima yanınızdayız. 

Organizasyon Taşımacılığı Hizmetleri

Organizasyon taşımacılığında firmaların ihtiyaç duydukları dekorasyon malzemeleri, sahne platformları, ihtiyaç duyulan iş makinaları gibi ekipman ve araçların organizasyon alanına tam zamanında ulaşması gerekir. Böylece organizasyon başlamadan hazırlık tamamlanabilir ve kusursuz bir etkinlik gerçekleşebilir. Hastaya Nakliyat olarak bu süreçlerde işlerinizin aksamaması için eşyalarınızın nakliyesi konusunda sizlere destek oluyoruz. 

Organizasyon Taşımacılığı Nasıl Gerçekleşir ?

Organizasyon taşımacılığı süreci üç aşamadan oluşan bir süreçtir: 

  • Taşıma Öncesi: Tüm bu taşıma işlemlerinin güvenle gerçekleşebilmesi için firmamız taşınacak ekipman ve araçlar hakkında bilgi alır. Eşyalarınız için en uygun paketleme yöntemlerine karar vererek ambalajları hazırlar ve adresinize gelirler. Paketleme yaparak eşyalarınızı en güvenli biçimde taşınacak hale getirirler. Sanat eserleri, endüstriyel ürünler, üretim sergi fuarları, konser ekipmanları, ses ve ışık sistemleri gibi birçok ekipman, keşif aşamasından sonra seçilen yeterli büyüklükteki taşıma araçlarına büyük bir dikkat ve hassasiyetle yüklenirler.
  • Taşıma Esnası: Düzenlenen organizasyonun hiçbir şekilde aksamaması için taşınan ekipmanlar tam zamanında belirttiğiniz organizasyon alanına ulaştırılır. 
  • Taşıma Sonrası: Eşyalar ve ekipmanlar, profesyonel çalışma ekibimiz tarafından taşıma araçlarından uygun yöntemlerle indirilerek, ambalajlarından çıkartılır, düzenlenir ve istenilen yere kurulumu yapılır. Bu son aşamayla birlikte taşıma işlemi en iyi biçimde firmamız tarafından tamamlanmış olur.

Haskaya Nakliyat İle Organizasyon Taşımacılığının Avantajları

Organizasyon taşımacılığı hizmetinde sahip olduğumuz araç filosu, tecrübeli ve profesyonel çalışma ekibi, uzman yönetici kadro ve şeflerimizle en az maliyette ve en iyi kalitede hizmetini sizlere sunuyoruz. 

Her alanda organizasyon taşımacılığını gerçekleştirerek Haskaya Nakliyat olarak yoğun ve karmaşık fuar süreçlerinde kısıtlı olan zamanı en verimli şekilde kullanıyor ve size rakipleriniz arasında en kusursuz organizasyonu sunabilme şansı veriyoruz.

Uluslararası standartlarda uzman kadromuzla verdiğimiz organizasyon taşımacılığı hizmeti sırasında en üst düzey güvenlik önlemlerini alıyor ve eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz halleriyle istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Firmamızın hizmetlerinden yararlanarak kaliteli, hızlı, güvenilir ve profesyonel bir şekilde tüm nakliye işlemlerinizi en uygun maliyetle gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haskaya Nakliyat

" Sıkça Sorulan Sorular"

Haskaya Nakliyat Hizmet Alanları Nelerdir ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri Nasıl Planlanır ?

Evden eve nakliyat süreci, sırasıyla eşyaların taşınacağı mekanın analizi, eşyaların paketlenmesi, nakliye işlemi ve eşyaların yeni adresine yerleştirilmesiyle sonlandırılır.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat süreci, sırasıyla eşyaların taşınacağı mekanın analizi, eşyaların paketlenmesi, nakliye işlemi ve eşyaların yeni adresine yerleştirilmesiyle sonlandırılır.

Haskaya Nakliyat Ofis Taşımacılığında Hangi Kurumsal Firmalara Hizmet Verdi ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Haskaya Nakliyat Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Nakliye firması seçiminde, kurumsal bir firmanın önemi büyüktür. Firmanın sahip olması gereken gerekli belgelerin ve referansların incelenmesi gerekir.

Nakliye İşleminde Eşya Sigortalaması Yapılıyor mu ?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

Nakliye Hizmeti İçerisine Mobilya Söküm ve Kurulumu Dahil mi?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

İletişime Geçin

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

    Blog

    Eşya Depolama

    EŞYA DEPOLAMA  Eşya depolama; eşyalarınızın aylık/yıllık ücret karşılığında kiralanan bir depoda barındırılmasıdır. Çeşitli amaçlarla kullandığınız eşyalarınızın bulunduğu mekânlarda yeterli...