Haskaya Nakliyat

" Parça Eşya Taşıma"

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma, az miktarda eşyanın bir yerden bir yere nakliyesi işlemidir. Parça eşya taşıma, genel olarak bir evin bütün eşyalarının taşınmasından ziyade evin bir odasının ya da az miktarda kolilenmiş eşyanın nakliyesi şeklinde gerçekleşmektedir. Parça eşya taşıma hizmetini müşteriler çoğunlukla çeyiz taşımacılığı, öğrenci evi taşımacılığı, yazlık taşımacılığı, antika taşımacılığı, tarihi eser taşımacılığı şeklinde talep etmektedir. Haskaya Nakliyat, parça eşya taşımacılığında da öncü firma olarak hizmet vermektedir.

Parça Eşya Taşıma Hizmet Alanları

Parça eşya taşımacılığı şehir içi ve dışı olarak gerçekleştirilmektedir. Parça eşya taşıma, diğer eşya nakliyelerine göre daha uygun ve hesaplıdır. Parça eşya taşımada farklı müşterilere ait aynı lokasyon üzerindeki eşyalar birlikte transfer edilir. Böylece en az maliyet ile parça eşyaların transferi Haskaya Nakliyat ile gerçekleşmektedir.

 

Parça eşya taşıma çoğunlukla İstanbul ve çevresinde ticari firmalar tarafından tercih edilse de eğitim, sanat, turizm faaliyetlerinde de ihtiyaç duyulmaktadır. 

parca-esya-tasima
parca-esya-tasima
parca-esya-tasima
parca-esya-tasima
parca-esya-tasima

Çeyiz Taşımacılığı

Evlilik hazırlığı yapan bireylerin hazırlık sürecinde almış oldukları bütün eşyalara çeyiz denir. Türk gelenek ve göreneklerinde çeyiz eşyalarının bir tören ile gerçekleşmesine büyük önem verilir ve evlilik sürecinin bir parçası olarak görülür. Bu bakımdan çeyiz eşyalarının yeni yaşanılacak evlere taşınmasında nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. 

Çeyiz taşımacılığı, yeni evleneceklerin, nişanlıların parça eşyalarının yaşadıkları yerlerden yeni evlerine ulaştırılmasıdır. Çeyiz taşımacılığında valizlerin, kolilerin, elektronik eşyaların en güvenilir şekilde nakliyesi Haskaya Nakliyat ile mümkündür. Çeyiz taşımacılığı, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda eşyaların miktarı ve niteliğine göre özel ambalajlı, sigortalı, asansörlü şekilde de gerçekleştirilebilir.

Öğrenci Evi Taşımacılığı

Öğrenci evi taşımacılığı, öğrencilerin farklı şehirlere taşınmaları esnasında ya da eğitim aldıkları şehirde yurt ve ev gibi geçici mekan değişikliklerinde ya da mezun olduktan sonra kendi evlerine dönmek için başvurdukları bir nakliye türüdür. Öğrenci evi taşımacılığında öğrencilerin sahip olduğu mobilyalar, yatak, beyaz eşyalar, kitaplar ve kıyafetler gibi az miktardaki eşyanın nakliyesi gerçekleştirilir. Öğrenci evi taşımacılığına, eğitim öğretim kurumlarının yoğun olduğu Eskişehir, Ankara, Antalya, Çanakkale, İstanbul, İzmir, Balıkesir gibi şehirlerde daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.

Öğrenci bütçenize uygun taşımacılık için Haskaya Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

Yazlık Taşımacılığı

Yazlık taşımacılığı, var olan eşyalarınızın bir şehirden başka bir şehirdeki yazlıklara nakliyesidir. Yazlık taşımacılığı ile eşyalarınız evinizden alınarak aynı güzergahtaki diğer müşterilerin eşyalar ile birlikte taşınır. Bu şekilde az miktarda eşyayı yazlığınıza hem çok uygun fiyata hem de kısa bir sürede ulaştırabilirsiniz. Tatilinizin keyfini çıkarmak için Haskaya Nakliyat’ın yazlık taşımacılığı hizmetinden faydalanabilirisiniz.

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika eşya taşımacılığı, sanatsal açıdan kıymetli ve nadir eşyaların bir yerden bir yere nakliyesidir.   Antika eşya taşımacılığı için özel korunaklı araçlar ve yüksek güvenlik hizmeti sunan Haskaya Nakliyat değerli eşyaların taşınmasını konusunda da profesyonel çalışmaktadır. 

Ayrıca firmamız, antika eşyaların ekspertiz hizmeti, sigorta, asansörlü taşıma, vinçli taşıma gibi diğer seçenekleri de sunmaktadır. Antika eşya taşımacılığı ile İstanbul merkezli olmak üzere bütün şehirlere firmamız tarafından müzelere, antika pazarlarına, müzayede alanlarına, antika dükkanlarına ve koleksiyonculara nakliye  yapılmaktadır. 

Tablo Taşımacılığı

Tablo taşımacılığı, antika eşya taşımacılığı gibi hassas ve dikkatli olunması gereken bir diğer nakliye türüdür. Tablo taşımacılığında, müşterinin belirttiği adresten tablonun alınması, tablonun özel ambalajlara sarılarak dış etkenlere göre izolasyonun sağlanması, uygun araca yerleştirilmesi, transfer işlemi ve belirtilen adrese ulaştırılması şeklinde aşamalar izlenmektedir. Tabloların nakliyesinde kırılma, düşme, yıpranma olmaması için Haskaya Nakliyat sigorta ve sözleşme güvencesi vermektedir. Kıymetli eşyaların sorunsuz yeni mekanlarına taşınması firmamızın birincil önceliğidir.

Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi eser taşımacılığı, en üst düzeyde güvenlik gerektiren nakliyat türlerinden biridir. Tarihi eserlerin taşınması, uzman ekipler ve devlet kontrolü ile gerçekleştirildiğinden Haskaya Nakliyat’ın bu konuda tam yetkinliği vardır. Tarihi eserler taşımacılığında özel paketleme ve izolasyon malzemeleri, araç içi ve dışı güvenliğin sağlanması, taşıma esnasında gerekli tedbirlerin alınması, personel ile koordineli çalışarak eserleri en korunaklı hale getirme, sigortalama işlemleri, eşyaların yerleştirilmesi, son kontrollerinin yapılarak teslimatın hasarsız yapılması firmamızın kontrolü altında gerçekleşmektedir. 

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları nakliyesi yapılan ürün grubunun türüne göre değişiklik göstermektedir. Nakliyesi yapılacak parça eşya grubunun yanı sıra eşyaların götürüleceği yerin mesafesi de nakliye fiyatını belirleyen bir diğer kriterdir. Uygun fiyatlarla parça eşya taşımacılığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Parça Eşya Taşımacılığında Haskaya Nakliyat Farkı

Parça eşya taşımacılığında en önemli kriterlerden birisi araç filosu geniş olan bir nakliye firmasıdır. Araç filosunda fazla araç bulunduran nakliye firmalarının sürekli olarak hareket halinde olan ve hızlı bir şekilde nakliye işleminizi gerçekleştireceğiniz araçları mevcuttur. Var olan bu hareketlilik sayesinde dilediğiniz parçanın en kısa sürede nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz. Haskaya Nakliyat geniş araç filosuna sahip olmasıyla sizlere parça eşya taşımacılığında hızlı bir hizmet sunma imkanına sahiptir. 

Haskaya Nakliyat

" Sıkça Sorulan Sorular"

Haskaya Nakliyat Hizmet Alanları Nelerdir ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri Nasıl Planlanır ?

Evden eve nakliyat süreci, sırasıyla eşyaların taşınacağı mekanın analizi, eşyaların paketlenmesi, nakliye işlemi ve eşyaların yeni adresine yerleştirilmesiyle sonlandırılır.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları, taşıma mesafesi, taşınan katın yüksekliği, taşınacak eşyaların adedi gibi faktörler başta olmak üzere bazı kriterlere göre belirlenir.

Haskaya Nakliyat Ofis Taşımacılığında Hangi Kurumsal Firmalara Hizmet Verdi ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Haskaya Nakliyat Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Eşyalarınız uygun ambalaj teknikleri göz edilerek paketlenir ve eşya depolarımızda dönemsel ve uzun süreli olarak muhafaza edilir.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Nakliye firması seçiminde, kurumsal bir firmanın önemi büyüktür. Firmanın sahip olması gereken gerekli belgelerin ve referansların incelenmesi gerekir.

Nakliye İşleminde Eşya Sigortalaması Yapılıyor mu ?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

Nakliye Hizmeti İçerisine Mobilya Söküm ve Kurulumu Dahil mi?

Mobilyaların sökülmesi ve taşınan adreste yeniden kurulmasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

İletişime Geçin

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

    Blog

    Eşya Depolama

    EŞYA DEPOLAMA  Eşya depolama; eşyalarınızın aylık/yıllık ücret karşılığında kiralanan bir depoda barındırılmasıdır. Çeşitli amaçlarla kullandığınız eşyalarınızın bulunduğu mekânlarda yeterli...