Haskaya Nakliyat

" Ses Ve Işık Sistemleri Taşımacılığı"

Ses Ve Işık Sistemleri Taşımacılığı

Ses ve ışık sistemleri, çeşitli ve büyük çaplı eşyalardır. Konser, festival, tiyatro, sergi ve bunun gibi birçok etkinlikte kullanılan bu sistemlerin bazen şehir içinde ya da şehirlerarası nakliyesi gerekebilir. Bu taşıma sırasında eşyaların hem zarar görmemesi hem de kendilerini taşıyacak ölçütlerde araçların bulunması büyük bir gereksinimdir. Bu araç ve ekipmanlara sahip olan ve nakliye konusunda titizlikle çalışan profesyonel bir nakliye firması ihtiyacını gidermek adına sizlere ses ve ışık sistemleri taşımacılığı alanında hizmet veriyoruz.

Son teknoloji ve oldukça büyük nakliye araçları filomuz, alanında yetkin kişilerden oluşturulmuş uzman çalışma ekibimiz, eşyalarınızı taşımaya hazır hale getirecek yüksek kalite ekipmanlarımızla dilediğiniz nakliye türleri arasından size en uygun olanı seçebilir ve bütçenize en uygun maliyetle nakliye işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ses Ve Işık Sistemleri Taşımacılığı İçin Ayrı Bir Hizmet Sunuyoruz Çünkü...

Ses ve ışık sistemleri çok büyük boyutlarda olmasının yanı sıra  elektronik mekanizmalardan oluştuğundan çok da hassas ekipmanlardır. Ekipmanlardaki en ufak hasar, tüm mekanizmayı etkileyebilmekte ve ekipmanın düzgün çalışmasına engel olabilmektedir. Ayrıca bu ekipmanların hasarlarının giderilmesi ve tamir edilmesi de oldukça masraflı olabilir. 

Tüm bu sorunlarla karşılaşmamanız adına büyük bir özveriyle hizmet veren Haskaya Nakliyat, sizin memnuniyetiniz için çalışmaktadır.

villa-taşıma
ses-ve-isik-sistemleri-tasimaciligi
haskaya-nakliyat

Ses Ve Işık Sistemlerinin Taşınma Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğru Araç Seçimi: Ses ve ışık sistemlerinin rahatlıkla ve güvenle taşınacağı araçlar belirlenir; eşyaların ve sistemlerin sıkışmadan, konforlu biçimde taşınması sağlanmalıdır. 

Sistemlerin Paketlenmesi: Ses ve ışık sistemleri oldukça hassas mekanizmalardan oluştuklarından onları her türlü etkenden koruyacak iyi paketleme yöntemleri gereklidir. Tecrübe sahibi şeflerimiz ve disiplinli çalışma ekibimiz, eşyalarınızın ihtiyaç duyduğu en uygun paketleme materyalini ve paketleme yöntemini seçerek sizlerin onayına sunar. Paketleme işlemi büyük bir özveriyle gerçekleştirildikten sonra eşyalarınız taşımaya hazır hale getirilerek önceden seçilen nakliye araçlarına yüklenir.

Taşıma ve Yerleştirme: Son teknoloji güvenlik önlemleriyle donatılmış araçlarımıza yüklenen ses ve ışık sistemleriniz bize teslim ettiğiniz gibi belirttiğiniz adrese hızla ulaştırılır. Ulaştığı adreste paketlerinden çıkartılarak ihtiyaç duyulduğu şekilde monte edilir ve kullanımınıza hazır halde sizlere teslim edilir. 

Ses Ve Işık Sistemleri Taşımacılığı Fiyatları

Ses ve ışık sistemi taşımacılığı hizmeti almak isteyen herkes uygun maliyetli bir hizmet almayı öncelikli olarak talep edecektir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, ses ve ışık sistemlerinin hassasiyetle taşınması gerektiğidir. Eğer ucuz fiyata hizmet vermek için kaliteden ödün veren bir nakliye firması ile çalışırsanız eşyalarınızın güvenliği tehlikeye girecektir. Ses ve ışık sistemleri taşımacılığı fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ses Ve Işık Sistemleri Taşımacılığında Haskaya Nakliyat Farkı

Hem kaliteli ve güvenli hem de uygun maliyetli bir hizmet aradığınızın bilincindeyiz. Bu yüzden kaliteden ve uzmanlıktan ödün vermeden size verebileceğimiz en iyi hizmeti uygun maliyetle gerçekleştiriyoruz.  

Haskaya Nakliyat

" Sıkça Sorulan Sorular"

Haskaya Nakliyat Hizmet Alanları Nelerdir ?

Haskaya Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı başta olmak üzere on beş farklı alanda hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri Nasıl Planlanır ?

Evden eve nakliyat süreci, sırasıyla eşyaların taşınacağı mekanın analizi, eşyaların paketlenmesi, nakliye işlemi ve eşyaların yeni adresine yerleştirilmesiyle sonlandırılır.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları, taşıma mesafesi, taşınan katın yüksekliği, taşınacak eşyaların adedi gibi faktörler başta olmak üzere bazı kriterlere göre belirlenir.

Haskaya Nakliyat Ofis Taşımacılığında Hangi Kurumsal Firmalara Hizmet Verdi ?

Haskaya Nakliyat ofis taşımacılığı alanında Hepsi Burada, The Dekorasyon, Sumitomo, Event Organizasyon başta olmak üzere 300’ün üzerinde firmaya hizmet verdi.

Haskaya Nakliyat Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleşir ?

Eşyalarınız uygun ambalaj teknikleri göz edilerek paketlenir ve eşya depolarımızda dönemsel ve uzun süreli olarak muhafaza edilir.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Nakliye firması seçiminde, kurumsal bir firmanın önemi büyüktür. Firmanın sahip olması gereken gerekli belgelerin ve referansların incelenmesi gerekir.

Nakliye İşleminde Eşya Sigortalaması Yapılıyor mu ?

Haskaya Nakliyat olarak nakliyat ve depolama işlemlerinde eşya sigortalamasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

Nakliye Hizmeti İçerisine Mobilya Söküm ve Kurulumu Dahil mi?

Mobilyaların sökülmesi ve taşınan adreste yeniden kurulmasının da dahil olduğu paketlerimiz mevcuttur.

İletişime Geçin

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

    Blog

    Eşya Depolama

    EŞYA DEPOLAMA  Eşya depolama; eşyalarınızın aylık/yıllık ücret karşılığında kiralanan bir depoda barındırılmasıdır. Çeşitli amaçlarla kullandığınız eşyalarınızın bulunduğu mekânlarda yeterli...